Entree Awards 2025: 4 genomineerden Best New Dine & Drink big city 100-200 guests

De 4 genomineerde zaken in de categorie Best New Dine & Drink big city 100 - 200 guests

Entree Awards 2025: 4 genomineerden Best New Dine & Drink big city 100-200 guests

De nominaties voor de Entree Awards 2025 zijn bekend! Dit zijn de 4 genomineerden in de categorie Best New Dine & Drink big city 100-200 guests. In deze zaken kan de gast terecht voor zowel food als drinks en is de hele avond een energieke vibe voelbaar. Deze nieuwe horecazaken vind je in de vier grote steden (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht). Er is plek voor 100 tot 200 gasten. Bij het winnende concept kloppen de voor- en achterkant en zorgen onder andere f&b-aanbod, design en sfeer voor een avond waar je na een lange werkdag behoefte aan hebt! De uitreiking vindt plaats op 1 december 2025 in Theater Amsterdam.

De categorie Best New Dine & Drink big city 100-200 guests wordt mogelijk gemaakt door NordCap Nederland en Pizza Academy.

Juryteam Best New Dine & Drink big city (100 - 200 guests)

  • Chong Chu - Horecaondernemer (o.a. Foodhallen, The Joint Pizza Bar)
  • Ron Simpson - Creatief ondernemer (TLC, The Avocado Show, Skybox)

> Bekijk hier de volledige jury van de Entree Awards 2025

1. Café Café in Amsterdam

Aan de Amstel opende op 7 februari Café Café, een nieuwe zaak van Younique Concepts. Het is een restaurant mét de kleinste kroeg van Nederland centraal in het pand. De keuken serveert Franse klassiekers met een twist en delicatessen uit de eigen trattoria. Cocktails, taptafels en een desserttrolley maken het concept compleet. Het interieur, ontworpen door King Kongs, combineert warme tinten, grafische patronen en een Amsterdamse knipoog. ’s Avonds draait alles om livemuziek en vinyl-dj’s. Het terras is jaarrond open.

Foto's: Linde Berends
Interieur: King Kongs

King-kongs-Cafe-cafe
CaféCafé in Amsterdam - Linde Berends 1 King-kongs-Cafe-cafe-1

Entree Awards 2025 op 1 december 2025

Op maandag 1 december barst hét horeca-evenement van het jaar los in Theater Amsterdam – met show, food, drinks, netwerk en party! De awardshow onder leiding van Ruben Nicolai en de spectaculaire afterparty wil je niet missen.

  • 17.30 - 19.00: Ontvangst met drinks en bites.
  • 19.00 - 20.30: Spectaculaire uitreiking van de Entree Awards.
  • 20.30 - 0.00: Feest tijdens de afterparty in Club Entree!

 

2. Giorgio Rosa in Den Haag

Rein Rambaldo brengt met Giorgio Rosa een stukje mediterrane beleving naar Den Haag. Het restaurant zit op de begane grond van het Klingerenpaviljoen in de wijk Binckhorst. De naam Giorgio Rosa is geïnspireerd op de Netflix-film L’Isola delle Rose. “Het kloppende hart is het pastalab, waar pasta’s vers worden bereid. Het interieur ademt verder luxe zonder poespas: natuurlijke tinten, zachte verlichting en comfortabele ronde booths nodigen uit om lang te tafelen, zoals Italianen dat graag doen.”

Bijzonder zijn de enorme lampenkap van dertig meter van Make Interiors en het stenen kunstwerk achter de booths. Dit is een monumentale wand van Pierre van Soest. Rambaldo is bekend als eigenaar van designbureau De Horecafabriek en als eigenaar van restaurant Miss Jones in Voorburg. Eerder begon hij restaurant Mama Kelly in Den Haag en Amsterdam.

Foto's: Gillian van Twist
Meubilair: Satelliet

Giorgio-Rosa-Den-Haag (7)
Giorgio-Rosa-Den-Haag (5) Giorgio-Rosa-Den-Haag (2)

3. Lucia in Rotterdam

Loesje Tieleman opende in het noorden van Rotterdam haar vierde zaak: restaurant Lucia. Na Louise Petit Restaurant, ontbijtspotje Le Petit Déjeuner en cocktailbar La Soirée, voegt ze nu Italiaanse flair toe aan haar culinaire imperium. Het restaurant aan de Rotte is warm en romantisch, met als blikvanger een chef’s table voor twintig gasten rondom de open keuken. De keuken staat onder leiding van Johannes Leicher (voorheen Fred**), en serveert Italiaanse klassiekers met een twist: rigatoni à la vodka, gegrilde tarbot en pistache-ijs met een toefje kaviaar.

Het interieur ontwierp Tieleman zelf, samen met haar broer Sam. Zonder architect, maar met veel ziel: meubels en accessoires kwamen rechtstreeks van markten in Italië en Frankrijk. 

Foto's: o.a. Studio Cici

Lucia in Rotterdam Lucia in Rotterdam


4. Maresia in Utrecht

In juli opende Maresia, een wine & seafoodbar van De Nieuwe Garde Horeca Groep, in het centrum van Utrecht. Gevestigd in het voormalige Stan & Co en ontworpen door King Kongs, ademt het interieur een mediterraan strandgevoel. De zaak focust volledig op vis, zeevruchten en vega(n), zonder vlees. Gasten starten in de lichte wijnbar voor bites en wijn, en wandelen door naar het diepblauwe restaurantgedeelte. De leiding is in handen van Casper van Roon en Liv Sprunken. Op donderdag, vrijdag en zaterdag draait er ’s avonds een dj.

Foto's: Nieuwe Garde Horeca Groep, Saar Eikelenstam
Interieur: King Kongs

Maresia-in-Utrecht-ovv-Nieuwe-Garde-Horeca-Groep-Saar-Eikelenstam (5)
Maresia-in-Utrecht-ovv-Nieuwe-Garde-Horeca-Groep-Saar-Eikelenstam (10) Maresia-in-Utrecht-ovv-Nieuwe-Garde-Horeca-Groep-Saar-Eikelenstam (9)

Benieuwd naar de andere nominaties?

De genomineerde ondernemers in de elf categorieën, Best Bartender en Horecaondernemer van het Jaar krijgen op 1 december tijdens een feestelijke avond te horen wie er met de felbegeerde Entree Awards naar huis gaan. Een vakjury van o.a. designers, ondernemers, conceptontwikkelaars en trendwatchers beoordeelt de genomineerden in de elf categorieën. Bekijk hieronder alle genomineerden van de Entree Awards 2025:

Mede mogelijk gemaakt door

Logo-Nordcap-Pinsana-Pizza-Academy-Entree-Awards-2025

Artikel delen