Herman Hell neemt Heeren van Beijerland over

Herman Hell

Herman Hell neemt Heeren van Beijerland over

Herman Hell neemt horecazaak Heeren van Beijerland over van Jan van der Hee, die na bijna 27 jaar afscheid neemt van de zaak. Met de overname komt het bedrijf in handen van Hell’s Kitchen Horeca Groep, bekend van onder meer Het Zalmhuis, NRC en Loos. Hoe het concept er onder de nieuwe eigenaar uit gaat zien, is nog niet bekend.

Locatie in het centrum

Met Heeren van Beijerland krijgt Hell er een opvallende locatie bij. De zaak ligt midden in het centrum van Oud-Beijerland, met uitzicht op zowel de winkelstraat als het water en het oude gemeentehuis. Binnen is er ruimte voor zo’n 110 gasten, verdeeld over meerdere verdiepingen en een serre.

Buiten speelt het terras een hoofdrol. Met circa 155 m² aan het water is het een plek waar gasten terechtkunnen voor lunch, borrel of diner, vooral op drukke en zonnige dagen. 

*De tekst gaat onder de foto's van NRC (links) en Loos (rechts) in Rotterdam verder.

NRC in Rotterdam Loos in Rotterdam

Rotterdamse horecagroep

De toevoeging van Heeren van Beijerland betekent een verdere uitbreiding van Hell’s Kitchen Horeca Groep buiten de Rotterdamse stadsgrenzen. De groep exploiteert al meerdere zaken in de regio.

Over de plannen voor de locatie houdt Hell zich voorlopig op de achtergrond. In een interview met het Algemeen Dagblad gaf hij eerder aan: "We willen eerst de tijd nemen om de gasten, de locatie en de mooie Hoeksche Waard in zijn algemeen en Oud-Beijerland in het bijzonder beter te leren kennen."

Na 27 jaar een nieuwe fase

Voor Jan van der Hee betekent de overname het einde van een lange ondernemersperiode. Hij begon in 1999 met de overname van De Bastille, waaruit later Heeren van Beijerland ontstond. In de jaren daarna groeide de zaak uit tot een vaste ontmoetingsplek voor een breed publiek.

Op Instagram blikte hij terug: "Het begon als een prachtige uitdaging op 14 juli 1999." Zijn vertrek voelt dubbel, maar volgens hem is het moment passend. "Ik wilde niet zolang doorgaan als de Rolling Stones om dan op het allerlaatst de tour te moeten afzeggen vanwege ouderdomsverschijnselen. Daarom stop ik nu ik pensioengerechtigd ben, hoewel ik dat niet zo ervaar."

Focus op cateringactiviteiten

Van der Hee blijft actief in de horeca via een foodtruckconcept en cateringactiviteiten onder de naam ‘De Heeren’. Daarmee richt hij zich op evenementen en groepen, zowel particulier als zakelijk. "Stilzitten? Nee, natuurlijk niet. Het is geen definitief afscheid, maar een ‘we’ll-meet-again-tour’," vertelt de ondernemer in een interview met Algemeen Dagblad. 

Artikel delen