Aan het Spuiplein in Den Haag opent eind dit jaar TRIBE Den Haag Centraal, het tweede Nederlandse hotel van het jonge merk binnen de Accor-groep. Het hotel telt 159 kamers, 3 suites, 9 vergaderruimtes, een restaurant, cocktailbar en 24-uurs gym. TRIBE richt zich op de moderne reiziger met een focus op design, comfort en functionaliteit.
Openingsrender: Lounge van TRIBE in Den Haag
TRIBE Den Haag Centraal ligt pal naast het station, in het hart van de stad, waar overheidsinstellingen, culturele instellingen en winkels samenkomen. Het strand ligt op een kwartier afstand. Het hotel telt 159 kamers, 3 suites, 9 vergaderruimtes, een restaurant, cocktailbar en 24-uurs gym. De kamers zijn voorzien van Kevin Murphy-amenities.
Het interieur is ontworpen door HD+VK, een designstudio die anderhalf jaar werkte aan het concept. Opvallend is het gebruik van patronen uit het bestaande gebouw, die zijn vertaald naar elementen in het interieur, zoals vloerafwerking en headboards. De combinatie van uitgesproken kleuren, zorgvuldig gekozen materialen en kunstwerken zorgt voor een dynamisch geheel.
*De tekst gaat onder de afbeelding verder.
Horecagelegenheid Hitch Hike, met terras aan het Spuiplein, vormt het sociale hart van het hotel. De keuken combineert invloeden uit Californië en Baja-Mexico. Daarnaast is er een cocktailbar met een uitgesproken drankaanbod en een programmering met onder meer golden hour-events en mezcal-tastings.
*De tekst gaat onder de afbeeldingen verder.
Cocktailbar (links) en restaurant Hitch Hike (rechts)
De renovatie van het hotel vindt plaats in slechts drieënhalve maand en omvat een volledige vernieuwing van kamers en algemene ruimtes. Opvallend is dat het hotel tijdens de werkzaamheden grotendeels open blijft. Alleen tijdens de laatste twee weken sluit het tijdelijk. De uitvoering ligt in handen van aannemer Bulsink.
*De tekst gaat onder de afbeelding verder.
TRIBE positioneert zich als een eigentijdse bestemming die stijl en efficiëntie samenbrengt. Het hotelconcept draait om verfijnde, maar toegankelijke ruimtes die uitnodigen tot ontmoeting – in de lobby, de vergaderzalen of aan de bar. Het resultaat is een hotel dat inspeelt op de wensen van een nieuwe generatie reizigers in een stedelijke context.