advertorial

advertorial
promotioneel
Al sinds 2015 wordt er op Ameland een hele gezellige en goedbezochte horecabeurs georganiseerd door Koninklijke Horeca Nederland afdeling Ameland. De editie van 2025 wordt georganiseerd op woensdag 19 maart. Voor deze editie zijn er nog enkele standruimtes vrij. Meld je snel aan en wees verzekerd van een plek op de horecabeurs.
De beurs is elk jaar weer een groot succes en ontmoetingsplek tussen leveranciers en ondernemers. Naast alle horecaondernemers van het eiland, bezoeken ook ondernemers uit andere bedrijfstakken, zoals de verhuurbranche en retail, de horecabeurs. Horecabeurs Ameland trekt dan ook vaak een paar honderd ondernemers. Op de beurs vinden de jaarlijkse kookwedstrijden en biertapwedstrijden van Ameland plaats.
*De tekst gaat onder de afbeeldingen van Horecabeurs Ameland verder.
Aanmelden voor de beurs kan via de onderstaande button. Voor vragen kunt u mailen naar horecabeurs@khna.nl of bellen naar 06 53 68 53 19.
Standruimte: De standaardafmeting van de stands is 2 x 2 meter. Wanneer je een grotere stand nodig hebt kun je dit kiezen in het aanmeldformulier.
Faciliteiten: De voorzieningen die je nodig hebt voor de stand (stroom, water, etc.) kunt je aangeven in het aanmeldformulier.
Ook in 2025 hebben we weer een aantrekkelijke hotel beursaanbieding. U kunt overnachten in Hotel Nobel (Ballum), Van Heeckeren Hotel (Nes), Hotel Ameland (Nes) of Hotel De Klok (Buren) voor slechts: €98 p.p. (inclusief ontbijt).
Wilt u gebruik van deze beursaanbieding, dan kunt u dit aangeven op het aanmeldformulier.