In het voormalige Tivoli-gebouw in Utrecht zetelt tegenwoordig Union House, een locatie met meerdere horecazaken. “We hopen uit te groeien tot een nieuwe klassieker in Utrecht”, zegt ondernemer Peter-Paul Swijnenburg. Dat doet hij met behulp van reserveringssysteem Guestplan.
Vier jaar later, in september 2025, opende Union House de deuren op de locatie van het voormalig poppodium. Met keuzes te over voor de gast. Er is The Dining Room, waar bezoekers kunnen lunchen of dineren, de Jacob’s Bar, voor cocktails, wijnen en shared dining in informelere sferen, en The Governor’s Room, een ideale setting voor intieme diners en besloten bijeenkomsten.
’s Zomers is er nog de luxe buitenruimte The Patio. “Het gebouw is ruim 750 jaar oud”, vertelt Swijnenburg. “Met ruim 1200 vierkante meter hadden we voldoende ruimte om onze verschillende horeca-concepten samen te brengen.”
*Tekst gaat verder onder de foto
Om ook Utrechters te betrekken bij de iconische plek aan de Oudegracht werd een crowdfundingsactie gestart, waarmee Swijnenburg en mede-oprichter Lieke van Herpen tonnen ophaalden. “Vrijwel dagelijks komen er Utrechters langs om te kijken wat we er van gemaakt hebben”, lacht Swijnenburg.
“Ik denk dat we het sfeertje en de geschiedenis goed hebben weten vast te houden in het gebouw. Op het podium waar ooit de grootste artiesten stonden, kun je nu lekker eten. Dat brengt vanzelf mooie herinneringen naar boven bij de wat oudere bezoekers.”
*Tekst gaat verder onder foto's
Union House werkt sinds de start samen met reserveringssysteem Guestplan, dat met bijna twintig jaar ervaring een 360° reserveringssysteem biedt voor restaurants met gebruiksvriendelijke functies die online reserveringen, tafelbeheer, plattegronden en meer ondersteunen. “We zochten een partner die in staat is met ons mee te groeien”, verklaart Swijnenburg. “Met Guestplan hebben we die gevonden.”
Het platform lanceerde recent het vernieuwde reserveringswidget. Een widget die niet alleen functioneel is, maar ook intuïtief, visueel krachtig en ontworpen vanuit de gast. Snel, overzichtelijk en perfect passend bij de uitstraling van het restaurant. Waardoor een reservering niet meer voelt als een technisch proces, maar als een vloeiende, prettige eerste kennismaking met het restaurant. “De mensen weten het handig te gebruiken”, ziet Swijnenburg.
*Tekst gaat verder onder de foto
Guestplan is dé Nederlandse onafhankelijke aanbieder van reservering software. Met gebruikers als Aan de Poel, La Cubanita, De Beren en Centerparcs zijn we voor ieder restaurant dé oplossing en partner.